SE rastavljač snage ComPacT NSX160NA 3P 160 A AC22A AC23A
Schneider Electric
Raspoloživost:
Rok isporuke 5 dana
Šifra proizvoda: C163160S
38.197,32 RSD
Rok isporuke 5 dana
Mrežna frekvencija: 50/60 Hz
[in] nazivna struja: 160 A
Grupa proizvoda: ComPacT NSX100…250 nova generacija
[ith] dozvoljena termička struja u vazduhu: 160 A pri 50 °C
Indikator pozicije kontakta: da
Tip mreže: DC
Tip mreže: AC
Kod prekidne moći: NA
Vidljivo prekidanje: ne
Tip proizvoda ili komponente: rastavljač
Ime proizvoda: Compact NSX nova generacija
Grupa proizvoda: ComPacT nove generacije
Tip upravljanja: ručica
Kategorija upotrebe: AC-22A
Kategorija upotrebe: AC-23A
Kategorija upotrebe: DC-22A
Kategorija upotrebe: DC-23A
Način montiranja: fiksno
[icm] nazivna kratkospojna moć uključenja: 330 kA sa zaštitnim prekidačem
[icm] nazivna kratkospojna moć uključenja: 3.6 kA sam rastavljač
[ui] nazivni napon izolacije: 800 V AC 50/60 Hz
Pogodno za izolaciju: da u skladu sa EN/IEC 60947-3
[ie] nazivna struja: AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 220…690 V
[ie] nazivna struja: AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 220…690 V
[ie] nazivna struja: DC-22A: 160 A DC 250 V 1 pol
[ie] nazivna struja: DC-22A: 160 A DC 500 V 2 pola serijski
[ie] nazivna struja: DC-23A: 160 A DC 250 V 1 pol
[ie] nazivna struja: DC-23A: 160 A DC 500 V 2 pola serijski
[ie] nazivna struja: DC-22A: 160 A DC 750 V 3 pola serijski
[ie] nazivna struja: DC-23A: 160 A DC 750 V 3 pola serijski
Broj polova: 3P
[uimp] nazivni podnosivi impulsni napon: 8 kV
[icw] kratkotrajna podnosiva struja kratkog spoja: 2.5 kA tokom 1 s
[icw] kratkotrajna podnosiva struja kratkog spoja: 2.5 kA tokom 3 s
[icw] kratkotrajna podnosiva struja kratkog spoja: 0.96 kA tokom 20 s
Primena uređaja: razvod električne energije
Kratko ime uređaja: NSX160NA
[ue] nazivni napon: 690 V AC 50/60 Hz
[ue] nazivni napon: 750 V DC 3 pola serijski
[ue] nazivni napon: 500 V DC 2 pola serijski
[ue] nazivni napon: 250 V DC 1 pol